banner ad banner ad

Echipa antrenată de Vespazian Colban a pierdut în această după amiază, în fața formației CSM Pașcani și este în continuare pe locul 13 în clasamentul ligii a 3-a.

Oaspeții au deschis scorul în minutul 7 prin Ioan Ghimp. Golul doi l-au marcat în minutul 90+2 prin Casian Sinescu.

Echipa de start:

Adelin Purice – Neag Raul, Radu Marinescu, Andrei Pițian, Adelin Arapașu – Moussa Diakite, Dragoș Penescu – Alexandru Piftor (cpt), Răzvan Andronic, Bogdan Melinte – Marian Chica-Roșă

Rezerve: Alexandru Lupu, Robert Bălan, Marian Habet, Bogdan Filip, Alexandru Micloș, Adrian Moescu, Iulian Dohotaru

Check Also

FC 2 Botoșani a câștigat în deplasare și a urcat pe 11. Darabani rămâne pe ultimul loc

FC 2 Botoșani a câștigat în deplasare, în fața formației Sporting Liești, cu scorul de 2-0…